KONST / Litografier / Litografier 8873493

nr 887 3493

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Litografier, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Motiv med hus, signerade 122/150 resp. 39/230 78/79. 45x33

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

300 kr

måndag 14 april 2014
kl 19:40:20

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant